Tr
Dr. Öğr. Üyesi
Enis Karaarslan
Yönetici Girişi
Uzmanlık Alan
  • Ağ Güvenliği (Network Security)
  • Ağ Sistemleri (Network), Ağ Farkındalığı (Network awareness)
  • Ağ ve Güvenlik Simulasyonu (Network and Security Simulation)
  • Blokzinciri
Duyurular
Duyurular
Kayıtlar ve ders programı

selamlar

Kayıtlarda kullanabileceğiniz müfredatımız web sayfamızda bulunmaktadır.

http://ceng.mu.edu.tr/mufredat.pdf

Temel algoritma şu şekildedir:

- Kaldığınız herhangi bir (zorunlu) ders varsa o dersi seçin

- Döneme ait zorunlu dersi seçin

- Krediniz varsa, İlgi alanınıza göre seçmeli dersi seçin (bu dersin saatlerinin diğer derslerle çalışmadığını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu derslerin de kontenjanları vardır <tutulan derslerin kontenjanı dolabilir>. Gidip ders hocasıyla konuşmanız ve ayrıntılı bilgi edindikten sonra dersi almanız yararınızadır.)

 

Özellikle not ortalaması yüksek olan arkadaşlarınız, üstten ders seçebilirler. Aslında böyle yapmalarını tavsiye etmiyoruz. O dersleri müfredatımızda bulundukları dönemde seçmeniz yararınızadır.

 

Haftalık ders programını dosyalar kısmında:

http://akademik.mu.edu.tr/Icerik/enis.karaarslan/Dokuman/ceng_2013_fall_050913.pdf

 

- ENF 2930 kodlu Proje Yönetimi dersi açıldı. Sizler için yararlı olacağını düşünüyoruz. Salı sabah 8:30'da olan bir ders. İsteyen bu dersin aynı gün ikinci öğretim için olan gece derslerine de katılabilecek.

- Ek kredi: Diyelim ki aldığınız dersler 28 kredi ve 1 ders daha alınca 30'un üstüne çıkıyorsunuz. Bu durumda zararlı çıkmamanız için, 1 -2 kredilik ekleme  yapılabiliyor. Bunun için de durumunuzu ayrıntılı olarak anlatan bir dilekçeyi bu hafta içinde ve en kısa zamanda sekreteryaya (Musa Bey'e) iletmeniz gerekir. Bu değişiklikler zaman alıyor. Sistemde değişinceye kadar değişmemiş gibi davranmanız ve kaydınızı tamamlamanız gerekmektedir. Ekle çıkarda gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Kolay gelsin

Baş. Tarih 10.09.2013 13:51:51
Bit. Tarih 10.09.2013 13:51:51
Okunma Sayısı 700
Öğrenciler mail kullanıcı adı ve şifresini girerek dosyalarını indirebilmektedir.

Kullanıcı adınız @mu.edu.tr  veya @posta.mu.edu.tr  uzantılı e-posta kullanıcı adınızdır. Şimdiye kadar e-şifrenizi (eduroam,proxy v.b. hizmetlerin şifreleri) almadıysanız, http://e-sifre.mu.edu.tr  ve http://sifre.mu.edu.tr adreslerinden yönergeleri takip ederek e-şifrenizi temin edebilirsiniz.
Öğrenci,Akademik,İdari Personel Girişi
Kullanıcı Adı
Şifre
Bilgilendirme Mesajı
© Copyright 2012 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı